Nasza historia

Borex Energy

Firma Borex powstała w 1991 roku jako sklep i serwis samochodowy. Z uwagi na coraz większe zainteresowanie pojazdami elektrycznymi oraz pasją do nich w 2019 roku powstał Borex Energy.

Firma Borex jest polską firmą i istnieje od 1991r. Początkowo istniała jako mały serwis samochodowy obsługujący samochody wszystkich marek. Z czasem zapotrzebowanie na nasze usługi rosło i serwis się rozrastał. Wprowadziliśmy sprzedaż części do każdej marki samochodu oraz szeroką gamę usług. Od zawsze pasjonowała nas motoryzacja i czuliśmy że trzeba zrobić krok na przód. Z uwagi na coraz większe zainteresowanie pojazdami elektrycznymi w 2019 roku powstał Borex Energy. Inspiracją do założenia firmy Borex Energy była chęć zmiany starych środków transportu na rzecz nowych bardziej ekologicznych i ekonomicznych form. Produkty oferowane przez nas wpisują się w potrzeby rozwijającego się rynku transportowego w kraju jak i na całym świecie. Urządzenia transportu osobistego wyznaczają nowy kierunek rewolucji elektromobilnej – są innowacyjne, ekologiczne i coraz bardziej powszechne.

Równocześnie z powstaniem sklepu wprowadziliśmy także usługi serwisowe pojazdów elektrycznych. Oferujemy kompleksową naprawę z zakresu mechaniki jaki i elektroniki. Nasz serwis tworzą ludzie pełni zaangażowania i pasji do pojazdów. Doświadczeni serwisanci już nie jeden raz radzili sobie z naprawami które dla niektórych były niemożliwe do zrealizowania. Naszym atutem jest duża rozpiętość asortymentu oraz cen która pozwala nam na sprostanie każdym oczekiwaniom.

0
Lat Doświadczenia
0
Pojazdów w Ofercie
0
Zadowolonych Klientów

01. Gwarancja zakupu

Autoryzowany
Dealer

02. Wsparcie w trakcie użytkowania

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Poprzez naszą długoletnią obecność na rynku i wypracowane rabaty u dużych dostawców jesteśmy w stanie zaproponować najbardziej konkurencyjne ceny na rynku.

Lata doświadczeń w sprzedaży i serwisie pojazdów pozwalają nam zagwarantować najwyższą jakość obsługi w momencie zakupu, jak i dalsze wsparcie w trakcie użytkowania pojazdu. 

Nasze Usługi Dodatkowe

DLACZEGO BOREX?

Korzystne Finansowanie

Możliwość wzięcia na raty 0% lub leasing

Własny Transport

Możemy dostarczyć pojazd w dowolne miejsce

Jazda
testowa

Przetestuj pojazd przed zakupem

Wymiana pojazdów

Zostaw swój stary pojazd w rozliczeniu.

Oferta
Hurtowa

Specjalna oferta B2B dla sprzedawców

Wypożyczalnia
Pojazdów

Użytkuj wybrany pojazd przez kilka dni

NASZ SKLEP STACJONARNY W ŁODZI

Rzgowska 155, 93-303 Łódź
Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku od 10:00 do 17:00 oraz w sobotę od 10:00 do 14:00.